2023. május 28., vasárnapMa Emil, Csanád napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 372,00 Ft | USD: 346,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2023.05.28. Emil, Csanád Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 372,00 Ft | USD: 346,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Botrány Spanyolországban: lövés közben lefújta a félidőt a bíró, érvénytelen a gól

Hirdetés

Botrány Spanyolországban: lövés közben lefújta a félidőt a bíró, érvénytelen a gól

Ritkán látott pillanatnak lehettek szemtanúi a Real Valladolid–Sevilla-meccs nézői. Az első félidő végén négy perc ráadást ítélt a játékvezető, majd amikor ez lecsorgott, még helyzetbe tudott kerülni a hazai csapat. Az első lövést blokkolta a védelem, ám a kipattanó Sergio Escudero elé került, aki mellett ott állt Ortiz Arias játékvezető.

Escudero pedig jó 25 méterről óriási bombagólt vágott a vendégeknek.

Hirdetés

Csakhogy a lövés pillanatában a játékvezető lefújta az első félidőt, így maradt a 0–0.

Úgy tűnik, az eset komoly zárlatot okozott a hazai fejekben, mert a második félidőben hármat rúgott a Sevilla, és 3–0-ra megnyerte a találkozót. A játékvezetőt rendőrök kísérték le a meccs végén a pályáról.

Azért különösen kellemetlen a vereség, mert a Valladolid előnye egy pont maradt […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/futball/2023/05/15/spanyolorszag-real-valladolid-sevilla-laliga-loves-gol-jatekvezetoi-itelet-lefujas-video-botrany/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Hiába a bajnoki cím, menesztették a Bayern München vezérigazgatóját és sportigazgatóját

Hiába a bajnoki cím, menesztették a Bayern München vezérigazgatóját és sportigazgatóját

A bajor egyesület nagyjából egy órával a története 33. Bundesliga-diadalát érő, Kölnben aratott 2–1-es siker …