Mint ismert, a Mondelez csoporthoz tartozó Győri Keksz Kft. székesfehérvári üzemében április végén újraindult az ikonikus kekszmárka, a klasszikus Pilóta szendvicskeksz gyártása.
A cég korábbi közleménye szerint az eredeti és változatlan receptúrával készülő Pilótát május közepétől szállítják a Mondelez kiskereskedelmi partnereinek.
JÚLIUS ELEJÉRE MÁR ORSZÁGSZERTE A LEGTÖBB KISKERESKEDELMI EGYSÉGBEN ELÉRHETŐ LESZ A NÉPSZERŰ SZENDVICSKEKSZ.
Ám jelenleg nem olcsó a keksz, ugyanis a legtöbb helyen 800 forint felett lehet hozzájutni a 180 grammos, hengeres kiszereléshez, amiben nagyjából 10 darab van – a Pénzcentrum összesítése alapján, amelyben hozzáteszik azt is, hogy az Auchanban, Tescóban és a Kifli.hu-n is 849 forintba kerül a Pilóta.

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
https://index.hu/gazdasag/2023/05/28/pilota-keksz-dragulas-inflacio-luxuscikk/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!