2024. szeptember 8., vasárnapMa Regina napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 394,00 Ft | USD: 354,00 Ft | CHF: 421,00 Ft
2024.09.08. Regina Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 394,00 Ft | USD: 354,00 Ft | CHF: 421,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Schäfer gólpassza visszahozta a reményt, az Union mégis hétgólos meccset bukott

Schäfer gólpassza visszahozta a reményt, az Union mégis hétgólos meccset bukott

Borzalmas első félidőt fogott ki az Union Berlin a Bochum ellen: a vendégcsapat Maximilian Wittek duplájával alig több mint félóra után már két góllal vezettek, ráadásként pedig a volt klubja ellen játszó Keven Schlotterbeck is bevette Frederik Rönnow hálóját (03).

Fordulás után egy egészen más mentalitású Union tért vissza a pályára, amely 18 perc alatt két gólt is ledolgozott a hátrányából. Előbb Yorbe Vertessen, majd a magyar válogatott Schäfer András gólpasszából Chris Bedia talált a kapuba (2–3). A csodálatos feltámadás azonban nem jött össze, a 70. percben Philipp Hofmann állította vissza a kétgólos vendégelőnyt. Schäfert épp a találat előtt cserélték le…

A hajrá kezdetén Benedict Hollerbach még szépített berlini részről, az egyenlítés már nem jött össze.

Az Union két fordulóval a vége előtt 30 ponttal a 15. helyen áll, de ha este a 28 pontos Mainz nyer Heidenheimben, akkor a Berlin az osztályozós helyre csúszik.