2024. július 27., szombatMa Olga napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 391,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
2024.07.27. Olga Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 391,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Milák a legjobb idővel döntős 100 pillangón, 200 gyorson lenyomta az olimpiai bajnokot!

Megy Miláknak a 100 pillangó is

Milák Kristóf, ahogy azt az Index is megírta, szombaton nagyot villantott Monacóban a Mare Nostrum-versenysorozat harmadik, befejező állomásán: a világranglista második helyére ugrott 1:53.94 perces idejével, amivel magabiztosan győzött a 200 méter pillangón, és simán lenyomta a világranglista éllovasát, a japán Honda Tomorut.

Vasárnap előbb a 100 méter pillangó előfutama volt műsoron a II. Albert herceg Uszodában. Milák a harmadik futamban rajtolt, és tanári versenyzéssel 52.11 másodperccel győzött, sőt mint később kiderült, az övé lett a legjobb idő. Olimpiai bajnokunk a 24.36-os első ötvenre rátett egy 27.75-ös másodikat, így jön ki az 52.11. A vert mezőnyben olyanok végeztek, mint a japán Macumoto Kacuhiro […]

Párizs minket is várt: az Index helyszíni stábja is rácsatlakozott az olimpiára

A mai nap a rendhagyó, Szajnára tervezett ceremóniáé, holnaptól viszont beindul az igazi nagyüzem a …