A 25 éves, kétszeres világbajnok Max Verstappen tegnapi szuzukai elsősége a csapat 15. idei győzelme volt, csak a múlt heti szingapúri futamon tudott másik istálló (Carlos Sainz, Ferrari) diadalmaskodni. Emellett Verstappen robog harmadik egyéni vb-címe felé, amire valószínűleg nem kell sokat várni, hiszen ha a következő állomáson Katarban legalább három pontot szerez a holland, 2021 és 2022 után sorozatban harmadszor lesz világbajnok.
Nem hiszem, hogy valaha álmodhattuk volna ilyen évről. Ez hihetetlen. A tavalyi év nagyon erős év volt számunkra, de azt hiszem, hogy a kihívások ellenére is meg tudtuk tartani ezt a lendületet, ami a csapat minden tagjának bizonyítéka. Fáradhatatlanul dolgoztak azért, hogy egy olyan versenyképes autót hozzanak létre, mint amilyen volt.
–mondta Christian Horner, a Red Bull csapatfőnöke.
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!