A Nemzeti Választási Iroda (NVI) az április 12-i országgyűlési választásokra szerda 13 óráig 16 pártot vett nyilvántartásba.
A nagyobb pártok már február 3-án felbukkantak a nyilvántartásban. Február 4-én, a délelőtti órákban a Magyar Szocialista Párt (MSZP) sem szerepelt a listán. Lapunk ezért felkereste az MSZP-t, akik arról tájékoztattak minket, hogy az évértékelőikig még várnak, és az ott elhangzottak alapján döntik el, megmérettetik-e magukat az áprilisi választásokon. Amint bontottuk a vonalat, az MSZP hirtelen felkerült a választási iroda oldalára.

[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!