Magyar Péter a közösségi oldalán tette közzé a március 22-én, Bécsben, haj- és vizeletmintából elkészített drogtesztjének az eredményét. A Tisza Párt elnöke arról számolt be, hogy a vizsgálat negatív összképet állapított meg.
Az akkreditált osztrák labor által végzett vizsgálat eredménye 100 százalékos bizonyossággal megmutatja hosszú hónapokra visszamenően, hogy semmilyen drogot nem fogyasztottam
– írta bejegyzésében a pártvezető.
„Nekem ez nem az első nyilvánosság elé tárt negatív drogtesztem, pedig csak két éve vagyok a politikában. Érdekes módon sem az Orbán-kormány tagjaitól, sem Tiborcz Istvántól, sem Deutsch Tamástól nem láttunk negatív drogtesztet. Vajon miért?” – tette hozzá.
Hangsúlyozta, amennyiben április 12-én a Tisza […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!