2025. december 14., vasárnapMa Szilárda napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 383,00 Ft | USD: 327,00 Ft | CHF: 411,00 Ft
2025.12.14. Szilárda Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 383,00 Ft | USD: 327,00 Ft | CHF: 411,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Légpuskával vadászott a járókelőkre három tinédzser egy budapesti erkélyen

Légpuskával vadászott a járókelőkre három tinédzser egy budapesti erkélyen

Súlyos következményekkel járt a „viccnek” szánt légpuskás lövöldözés Budapesten: a rendőrség elfogott három fiút, akik 2025. november 25-én délután a XX. kerületben, a Vízisport utcában egy lakás erkélyéről lőttek járókelőkre. A lövedékek két fiatalt találtak el: egyikük súlyos, a másikuk könnyű sérülést szenvedett.

20251128 124331 (1)

Fotó: Police.hu

Az áldozatok értesítették a rendőrséget, amely azonnal intézkedett. A nyomozók több száz méteres körzetben átvizsgálták a térfigyelő kamerák felvételeit, valamint szakértői véleményt kértek a fegyver típusáról és hatásáról. A rendőrség közlése szerint az egyik kamerafelvételen feltűnt egy társasházi erkély, ahol a lövöldözés idején mozgást láttak, így a rendőrök pár órán belül azonosították a három fiatalt, a lakásban pedig megtalálták és lefoglalták a légfegyvert. 

Egy 18 éves fiú a fővádlott

A 18 éves fővádlottat

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2025/11/28/tinedzser-fiuk-legpuska-erkely-budapest/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Reagált a magyar kormány a Sydney-ben történt mészárlásra

Nehéz most szavakat találni – ezzel kezdte legfrissebb posztját Bóka János európai uniós ügyekért felelős miniszter, …