2026. május 3., vasárnapMa Tímea napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 366,00 Ft | USD: 313,00 Ft | CHF: 396,00 Ft
2026.05.03. Tímea Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 366,00 Ft | USD: 313,00 Ft | CHF: 396,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Kabaréba illő jelenet végén csapott le a rendőrség a régóta tevékenykedő sorozatbetörőre

Kabaréba illő jelenet végén csapott le a rendőrség a régóta tevékenykedő sorozatbetörőre

Az akkor még ismeretlen elkövető éjszakánként aktivizálta magát, és leginkább büfékocsikat vett célba, de egy alkalommal a vasútállomásra is betört. Az esetek többségében kártyaterminált, készpénzt és némi élelmiszert zsákmányolt – írja a police.hu.

Egy ízben üres kézzel távozott a helyszínről, mivel egy közelben lakó meghallotta a csörömpölését, és megzavarta. A szemtanú azonnal hívta a rendőröket, akik a bűnelkövető nyomába eredtek. Nem sokkal később egy parkban találtak a tolvajra, aki épp egy hűtőszekrényt igyekezett elhúzni puszta kézzel, eközben kevés sikerélmény érte.

Mint kiderült, a betörő az állomáson tett szert […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2023/07/07/betores-lopas-buncselekmeny-hutoszekreny-rendorseg-sorozatbetoro/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

A Kutyapárt bejelentkezett a Wáberer Györgynek visszautalt pénzre

Nagyjából 240 millió forinttal kalkulál a Magyar Kétfarkú Kutya Párt, miközben 686 milliót kell visszafizetnie. Nagy …