2026. május 3., vasárnapMa Tímea napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 366,00 Ft | USD: 313,00 Ft | CHF: 396,00 Ft
2026.05.03. Tímea Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 366,00 Ft | USD: 313,00 Ft | CHF: 396,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / A Fidesz-KDNP jelöltje nyerte a kazincbarcikai időközi önkormányzati választást

A Fidesz-KDNP jelöltje nyerte a kazincbarcikai időközi önkormányzati választást

Kazincbarcikán tartják az országgyűlési választás előtti utolsó időközi választást. A településen 2006 óta mindössze három egyéni választókerületben tudott nyerni a Fidesz, és annak is már 16 éve. Az indulók között volt:

  • Séllyei Erzsébet (Városvédő Egyesület)
  • Kaló Attila (Fidesz–KDNP)
  • Sütő Ágnes (független)

Szitka Péter polgármester a 444-nek elmondta, hogy Sütő Ágnest támogatta. 

A választást azonban Kaló Attila, a Fidesz–KDNP jelöltje nyerte […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2026/03/08/kazincbarcika-idokozi-onkormanyzati-valasztas-kalo-attila-valasztas-2026/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Elmegyógyintézetbe vitték a 24.hu főszerkesztőjét bántalmazó férfit

Brutálisan megverte egy férfi Pető Pétert, a 24.hu főszerkesztőjét hétfőn a 75-ös troli Dózsa György úti …