2025. március 10., hétfőMa Ildikó napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 399,00 Ft | USD: 367,00 Ft | CHF: 419,00 Ft
2025.03.10. Ildikó Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 399,00 Ft | USD: 367,00 Ft | CHF: 419,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Otthon, a fotelben érte a végzetes szívroham a 114-szeres válogatott legendát

Hirdetés

Otthon, a fotelben érte a végzetes szívroham a 114-szeres válogatott legendát

Monostori Attila halála – nem túlzás ezzel a klisével élni – megrázta a honi vízilabda-társadalmat. Az 54 éves, 114-szeres válogatott sportember szombat este hunyt el tragikus hirtelenséggel. A Genesys OSC Újbuda U14-es csapatának edzője, aki az ifjúságiak B együttesét is tréningezte, szombat este otthonában, tévénézés közben lett rosszul, ahogy egykori játékostársai elmondták. 

Monostori Attila

Monostori Attila

Fotó: Waterpolo.hu

Amikor elvesztette az eszméletét, azonnal kihívták a mentőt. Újraélesztették, de amikor megérkeztek a kórházba, már nem élt.

Hirdetés

Monostori Attila egészséges volt, még túl az ötvenen is aktívan vízilabdázott, semmilyen jel nem utalt arra, hogy bármi történhetne vele…

Tóth László, a 287-szeres válogatott center nemcsak az OSC-ben volt kollégája, hanem a nemzeti együttesben is sokáig együtt játszottak.

Hihetetlen, hogy meghalt Attila, hiszen valóságos őserő volt – mondta az egykori játékostárs. – Olyan erős volt a lövése, hogy a kapusok rettegtek tőle. Évekig együtt játszottunk a válogatottban, peches korosztály voltunk, nem nyertünk világversenyt, nem volt szerencsénk, pedig 1996-ban, Atlantában is előrébb végezhettünk volna a negyedik helynél. Miután edző lettem, Nagyváradon egy évig nálam is játszott.

Annak az 1996-os, atlantai válogatottnak Kósz Zoltán volt az […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/vizilabda/2025/03/10/monostori-attila-vizilabda-114-szeres-valogatott-elhunyt-tragikus-hirtelenseggel/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Dárdai Bence is bekerült – Rossi szerint magától értetődően – a törökök elleni válogatott keretbe

A legfiatalabb Dárdai fivér, akinek apukáját követően már két testvére, Palkó és Márton is pályára …