2024. július 27., szombatMa Olga napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 391,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
2024.07.27. Olga Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 391,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Nagyot küzdött a törpe az óriás ellen, de a végén elbukott

Nagyot küzdött a törpe az óriás ellen, de a végén elbukott

Nem jó jel, ha az amúgy is esélytelennek tartott, és az NBA keleti konferenciadöntőjében két mérkőzés után 2–0-s hátrányban lévő csapat elveszti legjobbját a harmadik összecsapás előtt. Ahogy ez megesett az Indiana Pacersszel, amikor a harmadik All-NBA csapatba jelölt irányítója, Tyrese Haliburton nem tudta vállalni a játékot a sorozat harmadik meccsén, a Gainbridge Fieldhouse-ban.

Ezek után mi állt 22 perc után az eredményjelzőn? 64–46! De nem ám a toronymagas esélyes Boston, hanem a megtizedelt, legjobbja nélkül kiálló Indiana javára!

És bár ekkor megremegtek a hazai kezek, azért félidőben még mindig 69–57 volt az állás. Andrew Nembhard, a 24 éves hátvéd élete meccsét játszotta, nagyszünetig 21 pontot termelt 8/10-es mezőnymutatóval, és pluszban még kiosztott öt gólpasszt is. Egy félidő alatt megjavította saját rájátszásbeli karriercsúcsát!

Andrew Nembhard with a playoff career-high 21 points already in the first half ???? pic.twitter.com/NQ4EyeS1iu

— Indiana Pacers (@Pacers) May 26, 2024

A hazai gárda 63,6 százalékkal dobott a mezőnyből, és mind a tíz büntetőjét értékesítette.

Monster Myles with the slam ???? pic.twitter.com/daZlI9lBSj

A harmadik negyedben szépen felzárkózott Nembhard mellé a center Myles Turner, aztán Pascal Siakam és a cserejátékos, 32 éves T. J. McConnell is, és harminc perc után már 84–66-ra ment el a Pacers. A negyed végén elkezdett védekezni a Celtics, de azért kilenc pontnyi hazai előny megmaradt az […]

Párizs minket is várt: az Index helyszíni stábja is rácsatlakozott az olimpiára

A mai nap a rendhagyó, Szajnára tervezett ceremóniáé, holnaptól viszont beindul az igazi nagyüzem a …