2024. július 27., szombatMa Olga napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 391,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
2024.07.27. Olga Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 391,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Gól és gólpassz a Dárdai fivérektől, de apjuk így sem lehet boldog

Gól és gólpassz a Dárdai fivérektől, de apjuk így sem lehet boldog

Sorozatban a harmadik meccsén maradt nyeretlen a Dárdai Pál vezette Hertha Berlin a német másodosztályban. A tabella 9. helyén álló fővárosi csapat már a 18. percben hátrányba került, amire Fabian Reese a 27. percben válaszolt Dárdai Márton gólpasszából (1–1).

Fordulás után megint rövid időn belül hátrányba került a vendégcsapat, Luca Schneilbacher szerezte meg a második hazai gólt is. A 61. percben jött a hosszúnál bátran bevetődő Dárdai Palkó, aki egy balról érkező, többször is megpattanó labdát kotort a hálóba nyakán a védővel (2–2).

** Goal: Palko Dardai | Elversberg 2-2 Hertha Berlinpic.twitter.com/H7cu3Z57I9

— FootColic * (@FootColic) May 5, 2024

A hajrá egyértelműen a 10. helyezett házigazdáé volt: a Bayern Münchentől kölcsönvett Paul Wanner a 64. percben harmadszor is megszerezte a vezetést az Elversbergnek, majd a kegyelemdöfést Kevin Koffi adta meg Dárdaiéknak a 88. minutumban.