2024. július 27., szombatMa Olga napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 391,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
2024.07.27. Olga Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 391,00 Ft | USD: 361,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Cristiano Ronaldo parádézott, három gólt is szerzett, igaz, nem mind volt érvényes

Meglepően rosszul kezdte a szaúdi bajnokság 2023–2024-es idényét a sztárokkal teletűzdelt al-Nasszr. A csapat egy győzelemmel és két vereséggel rajtolt, így elengedhetetlen volt, hogy kedd este hazai pályán javítson a 4. fordulóban, és Cristiano Ronaldóék ennek megfelelően is kezdték az al-Sabab elleni találkozót.

Főleg az ötszörös aranylabdás portugál klasszis volt elemében, aki az első félidőben tulajdonképpen el is döntötte a három pont sorsát.

Ronaldo három góllal és egy gólpasszal zárta az első 45 percet, más kérdés, hogy a szünetben csak 3–0 volt az állás, ugyanis a második gólját hosszas videózás után annulálta a játékvezető lökés címén a 19. percben.

Párizs minket is várt: az Index helyszíni stábja is rácsatlakozott az olimpiára

A mai nap a rendhagyó, Szajnára tervezett ceremóniáé, holnaptól viszont beindul az igazi nagyüzem a …