2024. szeptember 8., vasárnapMa Mária napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 394,00 Ft | USD: 354,00 Ft | CHF: 421,00 Ft
2024.09.08. Mária Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 394,00 Ft | USD: 354,00 Ft | CHF: 421,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Az újonc Győrnél folytatja pályafutását a Fraditól távozó magyar válogatott játékos

A Rába-parti klub közleménye szerint a következő szezonra olyan csapat kialakítása a cél, amely a bennmaradás mellett stabil tagja lesz az élvonalnak.

Ennek elengedhetetlen alapja, hogy a fiatal játékosokat már rutinnal rendelkező sportolók segítsék. Örömmel jelentem be, hogy csatlakozik az együtteshez a magyar válogatott Balogh Zsolt a Ferencváros együttesétől, valamint a fiatal tehetség Dely Márton a NEKA-tól

– nyilatkozta Uhlig Rita ügyvezető.

A 35 éves Balogh 70 válogatottmeccsen 221 gólt szerzett, korábban Tatabányán és Szegeden is játszott, utóbbival bajnok, kupagyőztes és EHF Kupa-győztes volt.