Élete első profi szerződését kapta a jelenleg francia élvonalban (Ligue 1) szereplő Metz csapatánál Tahirys Dos Santos 19 éves futballista, aki barátnője kimenekítése után súlyos sérülésekkel, de túlélte a svájci Crans-Montana síparadicsomban kitört újévi bártüzet.
A tragédiában 41 ember vesztette életét, több mint százan megsebesültek, köztük a 19 éves Tahirys Dos Santos is. A francia sportoló eredetileg a földszinten tartózkodva hamar kijutott az épületből, azonban miután észrevette, hogy barátnője bent rekedt a tűzvészben, életét kockáztatva kimenekítette onnan.
A túlélők beszámolói szerint a pezsgősüvegekre szerelt tűzijátékok és csillagszórók […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!