2026. május 16., szombatMa Botond, Mózes napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 359,00 Ft | USD: 309,00 Ft | CHF: 393,00 Ft
2026.05.16. Botond, Mózes Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 359,00 Ft | USD: 309,00 Ft | CHF: 393,00 Ft
Kezdőlap / Külföld / Kiraboltatta magát egy ismert ékszerész Sydneyben

Kiraboltatta magát egy ismert ékszerész Sydneyben

Michel Elias Germanit hétfőn tartóztatták le.

Vállalkozása, a Germani Jewellery olyan hírességeknek tervezett darabokat, mint Diana, a néhai walesi hercegnő, valamint Elizabeth Taylor hajdani hollywoodi filmcsillag és a szaúdi királyi család.

A múlt hónapban két embert tartóztattak le az állítólag rablás miatt, a 37 éves Shanel Tofaeonót és az 57 éves Mounir Helou-t.

Joe Doueihi rendőrfelügyelő kedden riportereknek elmondta: arra a következtetésre jutottak, hogy valami “nem stimmel” az úgynevezett rablással kapcsolatban, ezért Germanit is elfogták.

Az ékszerészt kedden már bíróság elé is állították, és azzal vádolták meg, hogy részt vett a rablás megtervezésében és koordinálásában, és megpróbálta becsapni a biztosítótársaságot. Germani munkatársa nem tudott az átverésről, és meg is sérült a támadásban – tette hozzá a rendőrség.

Forrás:
https://www.origo.hu/nagyvilag/20230509-sydney-rablas-biztosito-csalas-ekszeresz.html

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Gyorshajtásért büntették meg a Knight Rider autóját, pedig egy múzeumban áll

Hogyan száguldhat egy autó Brooklyn utcáin, miközben valójában egy Chicagótól egyórányira lévő múzeumban pihen? Erre …