2026. április 12., vasárnapMa Gyula napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 376,00 Ft | USD: 322,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
2026.04.12. Gyula Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 376,00 Ft | USD: 322,00 Ft | CHF: 408,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Letörte a sorompókat egy férfi, amikor realizálta, nem jár hajnalban a komp

Letörte a sorompókat egy férfi, amikor realizálta, nem jár hajnalban a komp

Tavaly augusztusban egy budapesti férfi egy átmulatott éjszaka után Szántódnál szeretett volna kompra szállni hajnali 4 körül, ebben az időpontban azonban az nem közlekedik.

A férfi nehezen fogadta el a tényt, erőszakkal próbálta meg enyhíteni a benne lévő dühöt: a jegyértékesítő pavilon melletti átengedő sorompót kezdte el feszegetni, végül le is törte. Ezzel a törött sorompórúddal többször ráütött a másikra, ami szintén letört.

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2026/03/19/sorompo-letorte-szantod-komp-ittas-ferfi-kikoto-italautomata-ugyeszseg-siofoki-jarasbirosag/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

A Fidesz kampányzáró videójában továbbra is a háború a központi téma

A rövid videó – a kampány korábbi üzeneteihez hasonlóan – elsősorban a háborús tematikára épít. …