2024. szeptember 8., vasárnapMa Mária napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 394,00 Ft | USD: 354,00 Ft | CHF: 421,00 Ft
2024.09.08. Mária Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 394,00 Ft | USD: 354,00 Ft | CHF: 421,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Messi meglett korban is átírja a rekordlistát, mind a hat Miami-gólban benne volt

Az MLS 12. fordulójában az éllovas Inter Miami a New York Red Bullt fogadta, és meglepetésre a vendégek szerezték meg a vezetést Dante Vanzier révén.

Emil Forsberg starts it with a sick move and pass ????

Dante Vanzeir finishes it to put the @NewYorkRedBulls on top against @InterMiamiCF. pic.twitter.com/iA1PbQkYaN

— Major League Soccer (@MLS) May 5, 2024

Ez is maradt a félidő végeredménye. Akkor még senki sem gondolta, hogy a második játékrészben rászakad a mennybolt a Red Bullra. Pedig így történt.

A 48. percben Messi átadásából a paraguayi Matías Rojas rettenetes bombát küldött a bal pipába legalább 25 méterről.

BANGERS ONLY ????

What a hit from Matias Rojas for the @InterMiamiCF goal! ???????? pic.twitter.com/OxrQBjxR4T

És két percre rá már az Inter vezetett. Maga Messi volt a végrehajtó, Suárez passzát helyezte 14 méterről a hálóba.

Lionel Messi goals are inevitable! ????

The first player to 10 goals this season puts @InterMiamiCF on top. pic.twitter.com/GuUEShfmdb

A harmadik hazai gólt megint Rojas emelte elegáns mozdulattal, Messi lézerszerű, hajszálpontos kiugratásából. Ezt úgy mondják spanyolul, hogy cucharita, vagyis kiskanál, hiszen a paraguayi kanalazta a labdát.

OMG ???? WHAT A PASS FROM MESSI ????

Matias Rojas bags a brace! pic.twitter.com/BN9YFLmeqx

Most már nem volt megállás. A 68. percben jártunk, Messi jobbról löbbölte a labdát Suárezhez, aki a tizenegyes pont környékéről, elvetődve, bravúros mozdulattal bombázott a jobb sarokba – már 4–1. Futballparádé!

That Messi to Luis Suarez connection is unstoppable! @LuisSuarez9 scores off the volley for his 8th goal of the season and @InterMiamiCF is cruising. pic.twitter.com/5QQAdvp93R