2025. április 28., hétfőMa Valéria napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 407,00 Ft | USD: 358,00 Ft | CHF: 431,00 Ft
2025.04.28. Valéria Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 407,00 Ft | USD: 358,00 Ft | CHF: 431,00 Ft
Kezdőlap / Belföld / Vitézy Dávid megmentené a Nagyvásárcsarnokot a túlárazott lángostól és kínai bóvliktól

Hirdetés

Vitézy Dávid megmentené a Nagyvásárcsarnokot a túlárazott lángostól és kínai bóvliktól

Budapest egyik emblematikus épülete, a Fővám téri Nagyvásárcsarnok régóta a turisták egyik kedvelt célpontja, azonban Vitézy Dávid, a Podmaniczky Mozgalom vezetője szerint az utóbbi években jelentősen romlott a piac színvonala, legújabb bejegyzésében kemény kritikát fogalmazott meg a fővárosi látványosságról. 

„A Nagyvásárcsarnok ma pont annak az üres és tartalom nélküli turistalehúzásnak az állatorvosi lova, amit nem akarunk a városba” – fogalmazott Vitézy a posztjában, ahol részletesen kifejtette a piac jelenlegi problémáit. Szerinte bár sok tisztességes árus dolgozik a csarnokban, a helyszín menedzsmentje évtizedekkel ezelőtti szinten ragadt.

A kritika elsősorban a piac jelenlegi kínálatára irányul: „Budapesti szuvenírként árult kínai fröccsöntött gagyi, összevissza feliratozott és reklámokkal borított üzletek egységes arculat nélkül, sok esetben irreálisan túlárazott éttermek, sok ezer forintos nutellás lángos” – írta Vitézy.

Hirdetés

Vitézy konkrét tervekkel áll elő 

A Podmaniczky Mozgalom vezetője Szilágyi Anna képviselőtársával közösen konkrét lépéseket is javasol a helyzet […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/belfold/2025/04/27/vitezy-david-podmaniczky-mozgalom-nagyvasarcsarnok-fovam-ter-kozgyules-budapest/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Érkezik a tavaszi hőhullám, akár 27 fokot is mutathat a hőmérő higanyszála

Hétfőn alapvetően gomolyfelhős, napos idő valószínű csapadék nélkül, de reggel az Alföld egyes részein még …