„Ha mi túléltük, nektek is sikerülni fog! Hajrá, érettségizők!” – ezt írta Orbán Viktor ahhoz a videóhoz, amelyet hétfőn reggel tett közzé. a Facebook-oldalán. A felvételen nemcsak a miniszterelnök tablóképe kerül elő, hanem középiskolás fotót láthatunk Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterről, Szentkirályi Alexandra főpolgármester-jelöltről, Pintér Sándor belügyminiszterről, Szalay Kristóf (ma már Szalay-Bobrovniczky Kristóf) honvédelmi miniszterről, Kocsis Mátéról, a Fidesz frakcióvezetőjéről és Vitályos Eszter kormányszóvivőről is.
Orbán Viktor rendszeresen üzen az érettségizőknek, 2021-ben például azt mondta, a gimnáziumot élete legszebb évei között tartja számon.
A kormányfő mellett más politikusok sem feledkeztek meg a vizsgázó diákokról, Karácsony Gergely főpolgármester közösségi oldalán azt írta: „Egy kalappal minden érettségizőnek! Hajrá.” Hasonlóan cselekedett Magyar Péter, a Tisza Párt alelnöke és Márki-Zay Péter, a Mindenki Magyarországa Néppárt elnöke is.
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
Forrás:
https://index.hu/belfold/2024/05/06/erettsegi-orban-viktor-karacsony-gergely-magyar-peter-vizsga/
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!