Vasárnap délután lezuhant egy repülőgép a Börgöndi Légiparádén, amelyet Rózsavölgyi Vilmos emelt a magasba, s vele tartott fia, Árpád is. Esélyük sem volt a túlélésre, pedig mindketten tapasztalt, szakmailag elismert pilótáknak számítottak. A repülőgép egy parkoló autóba csapódott, amely kigyulladt, és három ember súlyos égési sérüléseket szenvedett.
Az Index egyik olvasójának videója szerint kevésen múlt, hogy nem történt még nagyobb tragédia: a repülőgép közvetlenül a nézők mellett csapódott a földbe, többen is pánikban menekültek a robbanás elől.
A baleset <a href="//index.hu/belfold/2023/09/11/borgond-repulogep-tragedia-lezuhant-serultek-korhaz/" […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!