2025. június 24., keddMa Iván napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 403,00 Ft | USD: 351,00 Ft | CHF: 429,00 Ft
2025.06.24. Iván Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 403,00 Ft | USD: 351,00 Ft | CHF: 429,00 Ft
Kezdőlap / Vállalkozás / Lemondott a Blikk főszerkesztője, volt HVG-s váltja a poszton

Hirdetés

Lemondott a Blikk főszerkesztője, volt HVG-s váltja a poszton

Lemondott és közös megegyezéssel távozik a Blikk főszerkesztői székéből Kolossváry Balázs. Utódja a hvg.hu korábbi felelős szerkesztője, Nagy Iván Zsolt (borítóképünkön) lesz, akinek munkáját tartalomfejlesztési és innovációs vezetőként Szigeti Péter volt centrál médiás lapigazgató, a 24.hu korábbi főszerkesztője segíti – írja a Media1.hu.

Az új vezetők elsősorban közéleti, gazdasági és tematikus tartalmat fejlesztenék, megőrizve a hírérzékenységet, a kíváncsiságot és a gyorsaságot. 

Nagy Iván Zsolt tavaly nyáron távozott a HVG-től, Szigeti Péter pedig októberben hagyta ott a 24.hu lapigazgatói posztját.

Hirdetés

* * *
Támogatott hitel vállalkozások számára

A Széchenyi Kártya Program némileg megváltozott feltételekkel, Széchenyi Kártya Program MAX+ néven folytatódik 2023-ban. Ennek köszönhetően év végéig fix 5 százalékos kamat mellett kaphatnak kölcsönt céljaik megvalósításához a vállalkozások. Ez a jelenlegi piaci kamatozású vállalkozói hitelekhez képest 12-18 százalékos kamatelőnyt jelent. A Bankmonitor Széchenyi Hitel kalkulátorával a vállalkozások ellenőrizhetik, hogy milyen támogatott hitelt igényelhetnek.

Forrás:
http://hvg.hu/kkv/20250327_blikk-uj-foszerkeszto-nagy-ivan-zsolt-szigeti-peter-media-sajto#rss

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Hirdetés

Lehet, hogy érdekel...

Meghalt Gaskó István, a sztrájkkirály

2025. június 8-án elhunyt Gaskó István, a LIGA Szakszervezetek korábbi elnöke – jelentette be a …