2021. június 15., keddMa Jolán napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 350,00 Ft | USD: 289,00 Ft | CHF: 321,00 Ft
2021.06.15. Jolán Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 350,00 Ft | USD: 289,00 Ft | CHF: 321,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Veszprémben is nyert, negyedszer bajnok a Szeged

Veszprémben is nyert, negyedszer bajnok a Szeged

A két csapat szerdai mérkőzését az utolsó negyedórában jobban teljesítő Szeged otthon 31–28-ra megnyerte, így háromgólos előnyből várta a döntő visszavágóját.

Amelyet jól kezdett a háromszoros bajnok Tisza-parti együttes, hiszen Dean Bombac találatával már 3–1-re vezetett, így az összesítésben már öt volt a fór, de gyorsan fordított a Veszprém (4–3), Omar Jahja lövésével pedig a 11. percben már 8–6 volt a címvédőnek.

A házigazda támadógépezete ekkor hirtelen teljesen megrekedt, és bő hét percen keresztül volt eredménytelen a 26-szoros aranyérmes, miközben a trónkövetelő Jonas Källman és Bánhidi Bence vezérletével hatgólos szériát mutatott fel (8–12)!

Bajban volt a címvédő, és a szegediek még a 26. percben is mehettek a plusz négyért (11–14), de Rodrigo Corrales védése, majd Bánhidi videózás után megítélt piros lapja újabb fordulatot ígért – a szünetre így is a vendégek mehettek előnnyel (14–15).

Kiderült, melyik csapatokkal találkozhat a Fradi a BL-ben

Az FTC honlapjának híradása szerint a lehetséges ellenfelek köre azt követően szűkült, hogy az európai …