2026. június 14., vasárnapMa Vazul napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
2026.06.14. Vazul Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 352,00 Ft | USD: 304,00 Ft | CHF: 383,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Vége a több mint féléves bizonytalanságnak, tisztújító gyűlést tartott a Magyar Sí Szövetség

Vége a több mint féléves bizonytalanságnak, tisztújító gyűlést tartott a Magyar Sí Szövetség

A szervezet sajtóközleménye szerint a sportvezető 56 szavazattal kapott bizalmat a Magyar Sport Házában rendezett eseményen, míg a szintén az elnöki posztért induló üzletember, Wáberer György 11 voksot szerzett. A harmadik elnökjelölt, a korábbi ügyvezető elnök Kaszó Klára a szavazás előtt visszalépett.

Kőrössy Krisztiánt azt követően választották meg ismét a szövetség élére, hogy a Magyar Sí Szövetség küldöttgyűlése 2025 októberében visszahívta a volt elnököt, valamint az elnökséget és az ellenőrző bizottságot. A 2025. november 24-én megválasztott tisztségviselők mandátuma a téli olimpiai ciklus végéig, szűk fél évre szólt.

Az újonnan megválasztott elnökség megbízatása 2030. május 31-ig tart, annak tagjai Kőrössy mellett az alelnök Ábrahám Attila, Bereczki Brigitta, Fintha-Nagy Ádám, Mile Lajos, Székely Zoltán, illetve Vágó Balázs lett – írja az MTI.

<g opacity="0.5" […]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/telisport/2026/05/21/magyar-si-szovetseg-korossy-krisztian-tisztujito-gyules/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

A vihar sem süllyeszthette el a Balaton kamaszcsapatát, a René Raffica uralta a szombatot a Mihálkovics Kupán

Király Dávid a balatonföldvári központú verseny első etapját követően – vasárnap délelőtt újabb menet vár …