A Sportal szerb kiadása arról írt, hogy az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság magyar idő szerint vasárnap hajnali mérkőzése előtt két motoron érkező, maszkos támadó nyitott tüzet a szurkolókra. A Sarmiento és a Barracas Central szurkolói az Eva Perón Stadion környékén gyülekeztek, ekkor történt a szörnyű incidens.
Az argentin média beszámolója szerint legalább öt szurkoló megsérült a fegyveres támadásban, és ugyan haláleset nem történt végül, egyiküket kritikus állapotban szállították kórházba.
❌️Hubieron incidentes de la barra de Sarmiento fuera del estadio previo al partido.
Se realizaron disparos, donde cinco fueron heridos, uno de ellos de gravedad que aparentemente habría fallecido.
Debido a eso se paro momentáneamente el primer tiempo de Sarmiento vs […]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!