2023. február 8., szerdaMa Aranka napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 389,00 Ft | USD: 362,00 Ft | CHF: 394,00 Ft
2023.02.08. Aranka Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 389,00 Ft | USD: 362,00 Ft | CHF: 394,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Tovább vergődik a Liverpool

Tovább vergődik a Liverpool

A sérülésektől tizedelt Liverpool az első félidőben is csak nagy szerencsével kerülte el a gólhátrányt, a 41. percben a videobíró lesállás miatt vont vissza egy, a pályán a Brightonnak megítélt büntetőt.

Fordulás után viszont nem kellett sok Roberto De Zerbi csapatának, mindössze két perce tartott a második játékrész, amikor Solomon March bevette Alisson kapuját (1–0). Az 53. percben aztán másodszor is beköszönt a 28 esztendős angol középpályás – ezúttal jó tizennégy méterről, a védő takarásából lőtt védhetetlenül a kapu bal oldalába (2–0).

S ezzel még nem volt vége: a 82. percben Danny Welbeck úgy mattolta a Liverpoolt, hogy gólja előtt még egy esernyőt is kiosztott a csereként beállt vendéghátvédnek, Joe Gomeznek (3–0).

A Pool a naptári évben még nem tudott meccset nyerni, a brightoni túrát megelőzően a bajnokságban a Brentfordtól kikapott, az FA-kupában a Wolverhamptonnal csak döntetlent játszott – így ott ismétlésre készülhet – Jürgen Klopp csapata.

Harminc év elteltével esett meg ismét a Liverpoollal, hogy egy év első két bajnokiján egyaránt kikap.

[…]

Vaskuti Istvánt választották a Nemzet Sportolói társaságuk új tagjának

A jelenlegi tagok közötti szavazásban kiválasztott Vaskuti István kenu kettes 500 méteren nyert olimpián 1980-ban, …