2020. szeptember 27., vasárnapMa Adalbert napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 335,00 Ft
2020.09.27. Adalbert Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 335,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Szögletekkel intézte el az MTK a Honvédot

Szögletekkel intézte el az MTK a Honvédot

Két gólt is szögletből szerzett az MTK a Budapest Honvéd elleni bajnoki utolsó félórájában, így 3–1-re nyert az NB II.-ből feljutott csapat az NB I. második fordulójában pénteken.

A Honvéd – amely a nyitó fordulóban nem lépett pályára – az első percekben meglepte az MTK-t, de hamar kiegyenlítetté vált a küzdelem. Mindkét csapat gyors labdaszerzésre koncentrált, már az ellenfél térfelén letámadott, ugyanakkor a játékosok nem jöttek zavarba ettől. Az MTK az első komoly helyzetét kihasználva előnybe került, Gera ugyanis megelőzte a Kispestre visszatérő, de láthatóan meccshiánnyal küzdő válogatott Baráthot. A bekapott gól kissé visszavetette a pontatlanná váló vendégeket, akiknek jól jött az ivószünet, mert utána azonnal sikerült egyenlíteniük Gazdag kiugratásából. A szünetig hátralévő időben váltakozva veszélyeztettek a csapatok, de újabb gól nem született, a kapusok közül Tujvelnek kellett nagyokat védenie.

A folytatásban is hasonló felfogásban, kifejezetten agresszíven futballozott […]

Hazai győzelem Gyirmóton, továbbra sem megy a Vasasnak

LABDARÚGÓ NB II10. FORDULÓGYIRMÓT FC GYŐR–VASAS FC 2–0 (2–0)Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Kb. 300 …