2021. szeptember 27., hétfőMa Adalbert napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 357,00 Ft | USD: 306,00 Ft | CHF: 329,00 Ft
2021.09.27. Adalbert Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 357,00 Ft | USD: 306,00 Ft | CHF: 329,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Szoboszlai, a szupermagyar a meccs embere

Szoboszlai, a szupermagyar a meccs embere

Leipzigs Super-Ungar zerlegt Stuttgart – A Lipcse szupermagyarja szétszedte a Stuttgartot.

Ez a legnagyobb példányszámú német lap, a Bild internetes kiadásának főcíme az RB Leipzig péntek késő esti 4-0-ás győzelmét követően, amelynek szenvedő alanya az első forduló utáni éllovas, a VfB Stuttgart volt, hőse pedig nem más, mint a hazai közönség előtt Bundesliga-mérkőzésen kezdőként két pompás góllal bemutatkozó Szoboszlai Dominik.

Amikor két órával a kezdés előtt a Livescore.com a kezdő tizenegybe jelölte Szoboszlait, már felgyorsult a pulzusunk, amikor pedig valóban kifutott a pályára a Red Bull Arena 23 100 nézője elé, már alig bírtunk magunkkal.

Hát még a 38. percben, amikor bombagólt lőtt a hosszúba a tizenhatos jobb sarkától, amit az 52. percben balról, majdnem az oldalvonaltól, legalább 28 méterről, szabadrúgásból megismételt!

A vége 4-0 lett a Lipcse javára, Szoboszlai 69, Willi Orbán 76 percet töltött a pályán, Gulácsi Péternek […]