Klubja, a Nyíregyháza Spartacus a honlapján szombaton közölte, hogy mindenben megállapodott a Bundesliga II-ben szereplő egyesülettel, így a védő az őszt már Németországban kezdi.
A játékos az elmúlt idényben a skót Dundee Unitedben szerepelt kölcsönben.
„Természetesen nagyon örültünk volna annak, ha Keresztes Krisztián nálunk marad, de azok után, hogy belekóstolt a légiós életbe, és remek teljesítményt nyújtott Skóciában, erre kevés esély volt” – mondta Fekete Tivadar, a Nyíregyháza Spartacus sportigazgatója.
„A védő a visszatérésekor jelezte, hogy szeretne ismét külföldön játszani, mi pedig ezt megértettük, de elmondtuk, hogy a klub az első, és csak abban az esetben engedjük el, ha megfelelő ajánlat érkezik. Mindenben megállapodtunk a német együttessel, melyből anyagilag is nagyon jól profitálunk, és a magyar foci érdeke is az, hogy Krisztián egy erős bajnokságban szerepeljen. Egy évre kölcsönbe került Németországba kölcsönadási díj ellenében, mely tartalmaz egy vételi kötelezettséget megfelelő játékperc esetén.”
[…]
A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!
*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!
Hirben.hu Hírben jók vagyunk!