2021. május 12., szerdaMa Pongrác napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 357,00 Ft | USD: 294,00 Ft | CHF: 325,00 Ft
2021.05.12. Pongrác Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 357,00 Ft | USD: 294,00 Ft | CHF: 325,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Rangadó helyett gála: 20 góllal nyert a Győr

Rangadó helyett gála: 20 góllal nyert a Győr

A Balaton-parti együttes 3–1-re ellépett a meccs elején, de még a 19. percben is csak kettővel mentek a győriek (11–9), a szünetre viszont elkezdett kinyílni az olló (19–13).

A 37. percben Kari Brattset gólja már a közte tízet (25–15) jelentette, a különbséget végig növelő házigazda pedig az utolsó másodpercekben alakította ki a 20 gólos fórt (44–24).

Faluvégi Dorottya mind a nyolc lövését értékesítette, Estelle Nze Minko hatig jutott, Lukács Viktória és Stine Oftedal egyaránt ötször volt eredményes.

A Ferencváros alaposan bekezdett, a 9. perc elején már 8–1-re vezetett Szombathelyen, és végül zöld-fehér riválisához hasonlóan hússzal győzött (22–42).