2021. március 5., péntekMa Kázmér napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 302,00 Ft | CHF: 328,00 Ft
2021.03.05. Kázmér Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 302,00 Ft | CHF: 328,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Őrült meccsen veszített pontokat a Bayern

Őrült meccsen veszített pontokat a Bayern

A vendégek remekül kezdték a találkozót, a 9. percben Michel Vlap góljával megszerezték a vezetést, amelyet a 37. percben Amos Pieper duplázott meg.

Bár a félidőt követően Robert Lewandowski szépített, gyakorlatilag a középkezdés utáni támadásból Christian Gebauer visszaállította a kétgólos különbséget.

Corentin Tolisso gólja az 57. percben visszahozta a bajor reményeket, Alphonso Davies pedig a 70. percben egalizált.

A győzelmet azonban nem sikerült megszereznie a Bayernnek, 3–3 maradt a végeredmény.

A Bielefeld 1985 után szerzett újra pontot a München vendégeként, Hansi Flick együttesének előnye pedig öt pontra csökkent a tabellán a második RB Leipzig előtt.