2021. október 23., szombatMa Gyöngyi napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
2021.10.23. Gyöngyi Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 312,00 Ft | CHF: 340,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Nem bírt az újonc Brentforddal a Liverpool

Nem bírt az újonc Brentforddal a Liverpool

A hazaiak a 27. percben Ethan Pinnock góljával szereztek vezetést, Diogo Jota azonban nem sokkal később fejjel egyenlített.

A félidő utána Mohamed Szalah megszerezte 100. bajnoki gólját a Liverpool színeiben, ezzel pedig már a vendégek vezettek, de nem sokáig. A 63. percben ugyanis egalizált a Brentford, Vitaly Janelt fejelt közelről Alisson Becker kapujába.

Curtis Jones újra a Liverpoolt juttatta előnyhöz egy távoli, megpattanós lövés után, ám az újoncnak erre is volt válasza: a 82. percben a csereként pályára lépő Yoane Wissa állította be a 3–3-as végeredményt.

A Liverpool így nem tudta kihasználni riválisai botlását és csupán egy ponttal lépett el a tabellán az őt üldöző Manchester City, Chelsea, Manchester United, Everton négyestől.

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. forduló:

Brentford–Liverpool FC 33 (11)

[…]

Közel 80 percnyi emberelőny is kevés volt: kikapott a Fehérvár Újpesten

LABDARÚGÓ NB I10. FORDULÓÚjpest–Mol Fehérvár 1–0 (Csongvai 50.) Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 1508 …