2021. szeptember 27., hétfőMa Adalbert napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 357,00 Ft | USD: 306,00 Ft | CHF: 329,00 Ft
2021.09.27. Adalbert Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 357,00 Ft | USD: 306,00 Ft | CHF: 329,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Négyórás idegőrlő mérkőzésen búcsúzott Fucsovics Márton a US Opentől

Négyórás idegőrlő mérkőzésen búcsúzott Fucsovics Márton a US Opentől

Az amerikai nyílt teniszbajnokság első fordulójában a legmagasabban rangsorolt magyar teniszező, Fucsovics Márton is pályára lépett. Ellenfele a világranglista 89. helyezett Andreas Seppi volt.

A mérkőzés első játszmáját magabiztosan nyerte a nyíregyházi születésű teniszező 6:2 arányban félóra játékidő alatt. A folytatás már nem bizonyult olyan könnyűnek, a második szettet 7:5-re, míg a harmadik felvonást 6:4-re nyerte a veterán olasz teniszező.

Így két és fél óra játék után hátrányba került Fucsovics, azonban a negyedik játszmában újra érvényesíteni tudta akaratát, 6:2-re hozta el a szettet és harcolta ki a döntő játszmát.