2022. május 17., keddMa Paszkál napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 387,00 Ft | USD: 369,00 Ft | CHF: 370,00 Ft
2022.05.17. Paszkál Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 387,00 Ft | USD: 369,00 Ft | CHF: 370,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Nagy lépés az arany felé, újra a hajrában döntött a Milan

Nagy lépés az arany felé, újra a hajrában döntött a Milan

A felek legutóbbi két meccsén összesen 12 gól esett (Firenzében előbb a Milan nyert 3–2-re, majd ősszel a Fiorentina 4–3-ra), ehhez képest a hazai fölényt hozó első játékrészben csak egy les miatt meg nem adott Theo Hernández-találatot jegyezhettek fel.

A folytatásban is nyomott a Milan, de negyedórával a vége előtt Arthur Cabral fejesénél Mike Maignan bravúrja kellett ahhoz, hogy ne kerüljön előnybe a Fiorentina.

A hajrában mindkét csapat nyomott, így izgalmas játékot láthattak a szurkolók, a 82. percben pedig a győztes gól is megszületett, a vendégek hibáját Rafael Leão használta ki (1–0).

A Lazio elleni meccshez hasonlóan a végjátékban nyerő Milan így újabb lépést tett a bajnoki cím felé, három fordulóval a vége előtt […]

Július utolsó hétvégéjén kezdődik az új NB I-es idény

A magyar szövetség (MLSZ) honlapján hétfőn közzétett versenynaptár szerint az első kört július 29–31-én, az …