2021. november 30., keddMa András, Andor napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 368,00 Ft | USD: 326,00 Ft | CHF: 353,00 Ft
2021.11.30. András, Andor Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 368,00 Ft | USD: 326,00 Ft | CHF: 353,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Nagy csata helyett a „vörösök” felnégyelték az „ágyúsokat”

Nagy csata helyett a „vörösök” felnégyelték az „ágyúsokat”

Az „ágyúsok” számára nem indult jól az idény, az első három bajnokijukat egyaránt elveszítették, 0–9-es gólkülönbséggel, azóta viszont remekeltek, hat győzelem és két döntetlen következett, miközben a Liverpool a legutóbbi két meccsén csak egy pontot szerzett, és már csak kettővel előzte meg a riválisát.

Nos, ebből a feltámadásból és az előzési lehetőségből semmi sem látszott a meccsen.

Igazából csak az volt a kérdés, meddig húzza Mikel Arteta csapata, a Jürgen Kloppékkal az első fél óra végén hevesen perlekedő tréner együttese szerzett ugyan egy lesgólt, de csak Aaron Ramsdale-nek köszönhette, hogy háromszor is elodázta a liverpooli vezetést.

A 39. percben aztán megtört a jég, Trent Alexander-Arnold szabadrúgása után Sadio Mané fejese kötött ki a hálóban – ezen a ponton 84 százalékban birtokolta a labdát a házigazda (1–0).

A második félidőre egy teljesen megzavarodott Nuno Tavares érkezett vissza az Arsenalnál, szó szerint gólpasszt adott a két szép csel után az üres kapuba passzoló Diogo Jotának (2–0), de ezt követően is számtalan nagyon szerencsétlen mozdulattal jelentkezett.

[…]

Más szint: kosárválogatottunknak esélye sem volt a tokiói ezüstérmes ellen

Hétfő este második mérkőzését játszotta a 2023-as világbajnokságra kvalifikáló sorozatban a magyar férfi kosárlabda-válogatott. A …