2021. március 9., keddMa Franciska napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 309,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
2021.03.09. Franciska Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 309,00 Ft | CHF: 331,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Milan: 23 nap alatt annyi vereség, mint 2020-ban összesen!

Milan: 23 nap alatt annyi vereség, mint 2020-ban összesen!

A Roma hiába szerzett hamar vezetést, és volt már 3–1-es előnyben is, a Spezia a 90. percben egyenlíteni tudott, és úgy festett, elvisz egy pontot a fővárosból. A ráadásban viszont jött Lorenzo Pellegrini, így a „farkasok” csak behúzták a sikert (4–3).

A Milan hazai pályán bukott simán rangadót, az Atalanta háromszor is betalált (0–3), a piros-feketék pedig az idényben először nem voltak eredményesek (legutóbb tavaly január 6-án, a Sampdoria ellen […]

Rakonczay harmadszor is nekivág az Atlanti-óceánnak

Rakonczay Gábor harmadszor is megpróbálja a lehetetlent, azaz átszelni az Atlanti-óceánt. Az extrém sportoló ezúttal …