2022. december 1., csütörtökMa Elza napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 410,00 Ft | USD: 392,00 Ft | CHF: 416,00 Ft
2022.12.01. Elza Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 410,00 Ft | USD: 392,00 Ft | CHF: 416,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Messi varázsolt, Argentína tényleg esélyese a vb-nek

Messi varázsolt, Argentína tényleg esélyese a vb-nek

A világranglista harmadik helyén álló Argentína fokozatosan közelíti meg Katart, már az onnan mindössze 200 kilométerre lévő Abu Dzabiban, az Egyesült Arab Emírségek fővárosában vannak Lionel Messiék. A vendéglátók szövetségi kapitánya ugyancsak argentin, Rodolfo Arruabarrena, úgyhogy talán nem véletlen, hogy velük játszották utolsó felkészülési meccsüket Messiék a november 22-én, kedden esedékes, Szaúd-Arábia elleni vb-nyitómeccsüket megelőzően.

Maga a mérkőzés olyan volt Lionel Scaloni szövetségi kapitány gárdájának, mint egy kényelmes kora esti séta a parkban.

A gólok sorát a fiatal Julián Álvarez, a Manchester City csatára nyitotta meg a 16. percben egy tankönyvbe illó kontra végén. Di María Messit futtatta, a csapatkapitány már maga is berúghatta volna, de ő a még jobb helyzetben a támadást kísérő Álvarezhez játszott, aki nem hibázott: 1–0.