2021. március 2., keddMa Lujza napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 330,00 Ft
2021.03.02. Lujza Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 301,00 Ft | CHF: 330,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Megvan Dárdai első bravúrja a Hertha kispadján

Megvan Dárdai első bravúrja a Hertha kispadján

A hazai csapat szerzett vezetést az első félidő ráadásában, Sasa Kalajdzic volt eredményes közvetlen közelről, a találatot videobírós elemzés után adták meg. A fordulás után mezőnyfölényben játszott a Hertha, de a  Stuttgart masszívan védekezett, azonban a 82. percben így is sikerült egyenlíteni Dárdai csapatának, méghozzá két cserejátékos jóvoltából: Sami Khedira játszott Luca Netz elé, aki aztán némi szerencsével az üres kapuba gurította a labdát.

Dárdainak megvan az első pontja a második berlini időszakában

Fotó: Ralph Orlowski

A magyar vezetőedző először szerzett pontot csapatával, mióta visszaült a Hertha kispadjára, ezt megelőzően a Frankfurt ellen idegenben (1–3), a Bayern München ellen pedig otthon (0–1) szenvedett vereséget. A Hertha ezzel a döntetlennel egy ponttal […]

Real Madrid–Real Sociedad: bosszantó döntetlen

SPANYOL LA LIGA25. FORDULÓReal Madrid–Real Sociedad 1–1 (0–0) Madrid, Alfredo Di Stéfano Stadion, zárt kapuk mögött. …