2021. április 20., keddMa Konrád, Tivadar napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 360,00 Ft | USD: 299,00 Ft | CHF: 326,00 Ft
2021.04.20. Konrád, Tivadar Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 360,00 Ft | USD: 299,00 Ft | CHF: 326,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Meg nem adott büntetők, lesgól, öngól – dráma a rangadón

Meg nem adott büntetők, lesgól, öngól – dráma a rangadón

A Frankfurt korán megszerezte a vezetést, Kosztics menetrendszerű bal oldali beadásainak egyikéből Schulz fejéről saját kapujába pattant a labda (0–1).

A fekete-sárgák két Erling Haaland-helyzettel feleltek, de a norvég csatár előbb a kapu előtt keresztbe lőtt el, majd a kapus óriásit mentett.

Az első félidő hajrájában egy egyértelmű hazai kezezésnél nem látott okot büntetőt fújni a játékvezető még videózás után sem, a Dortmund pedig ezt köszönte szépen és egyenlített a szünet előtt, Hummels húzta közelről a kapuba a labdát (1–1).

A fordulást követően Kamada buktatásánál is hiába reklamáltak a vendégek büntetőt, a játékrész derekán pedig Kosztics újabb beadása után Ilsanker fejelt gólt – csak hogy már lesről indult.

Nem sokkal később André Silva lőtt fölé, a végjátékban viszont már nem rontott a portugál, Kosztics újabb beadását a hálóba fejelte, így a Frankfurt csak megnyerte a meccset (1–2).

André Silva a 22. […]

Elhunyt Gruber Vilmos, többszörös világ- és Európa-bajnok erőemelő

Hetvenkilenc éves korában elhunyt Gruber Vilmos, a magyar erőemelés egyik szülőatyja. A Nemzeti Versenysport Szövetség …