2024. május 25., szombatMa Orbán napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 385,00 Ft | USD: 356,00 Ft | CHF: 389,00 Ft
2024.05.25. Orbán Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 385,00 Ft | USD: 356,00 Ft | CHF: 389,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Marozsán Fábián karriercsúcsot javított, két magyar teniszező a legjobb 50 mezőnyében

Két hét után friss világranglistát adott ki az ATP, azok után, hogy vasárnap véget ért a madridi salakpályás tenisztorna. Az év második, salakos ezres kategóriájú tornáját Andrej Rubljov nyerte, aki sikerével két helyet javított, és a hatodik helyen jegyzik. Ugyanezen a tornán Marozsán Fábián egy mérkőzést nyert, még a tavalyi elődöntős Aszlan Karacevet győzte le az első fordulóban, amellyel értékes világranglista-pontokat szerzett, és karriercsúcsot javított.

Marozsán Fábián jelenleg a 36., amely pályafutása legelőkelőbb helyezése. A 24 éves magyar teniszező a héten a római mestertornán játszik, ahol legutóbb nyolcaddöntőig jutott, így 200 pontot kell megvédenie.

[…]

Egy korszak véget ér, olyan történhet Párizsban, amire két évtizede nem volt példa

Kisebb túlzással emberemlékezet óta nem volt példa arra, hogy a hamarosan rajtoló Roland Garros legfőbb …