2021. október 19., keddMa Nándor napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 359,00 Ft | USD: 308,00 Ft | CHF: 335,00 Ft
2021.10.19. Nándor Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 359,00 Ft | USD: 308,00 Ft | CHF: 335,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Marco Rossi: Ha nyerünk, hősök vagyunk, ha nem, idióták. Nehéz ezt kezelnem

Marco Rossi: Ha nyerünk, hősök vagyunk, ha nem, idióták. Nehéz ezt kezelnem

A magyar labdarúgó-válogatott bravúros angliai pontszerzését követően Marco Rossi arról beszélt, hogy a játékosok mindent beleadtak a pályán, ugyanakkor azt nehezen tudja kezelni, hogy egy jó eredmény után hősöknek tartják őket, ha pedig kikap a csapat, akkor idióták. Gareth Southgate úgy véli, hogy a magyar csapat rászolgált a döntetlenre az Eb-döntős angol csapat otthonában.

A mieink Sallai Roland büntetőjével szereztek vezetést az első félidő derekán, a házigazda John Stones közeli találatával egyenlített nem sokkal később, újabb gól pedig már nem esett.

Az utolsó percig betartottuk a megbeszélt taktikát, szívvel-lélekkel futballoztunk, a játékosok pedig hozzátettek valami kis pluszt is. Kicsit szerencsések voltunk, hogyan mindig az elmúlt kilenc évben mindig. Olyan angol csapattal találkoztunk, amely talán nem volt épp a topon

– kezdte sajtótájékoztatóját Marco Rossi.

Az olasz szakember örül, hogy 1953 után először ismét pontot szereztünk a Wembley-ben, ugyanakkor nehéz helyzetnek tartja a hirtelen hangulatváltozásokat a válogatott megítélését illetően.

Ha jól tudom, ez az első alkalom, hogy Magyarország pontot szerzett Wembley-ben a 6:3 óta. A múlt heti, Albánia elleni meccs után még egy idióta voltam, és őszintén szólva nekem ezt a helyzetet nehéz kezelnem. Ha nyerünk, hősök vagyunk, ha nem, akkor egészen máshogyan ítélnek meg minket. Három hónappal ezelőtt remek Európa-bajnok szereplésen voltunk túl. A sorsolásnál mondtam, hogy a világbajnokság egy álom, ez számunkra véget ért, de az mindig bánt, amikor a nem valódi szurkolók egy rossz meccs után leírnak minket. Nem vagyunk azok az idióták, aminek beállítanak minket

– tette hozzá a kapitány.

Ezt követően a lelátói incidenssel kapcsolatban kérdezték, az első félidő elején a magyar szurkolótábor néhány tagja összecsapott a rendőrökkel, a hírek arról szóltak, hogy az egyik stewartot rasszista inzultus érte, ezt követően léptek közbe a rendőrök.

[…]

Beyoncéék klubja két magyar játékossal amerikai bajnok

Alexandria Allie Quigley és Courtney Vandersloot kalandos kosaras-pályafutás hajrájában vannak. Azt nem mondjuk, hogy a …