2021. június 25., péntekMa Vilmos napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 351,00 Ft | USD: 294,00 Ft | CHF: 320,00 Ft
2021.06.25. Vilmos Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 351,00 Ft | USD: 294,00 Ft | CHF: 320,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Maratoni csatában bukott el a görög, nem jutott döntőbe a Garroson

Maratoni csatában bukott el a görög, nem jutott döntőbe a Garroson

Pénteken, a nap második női elődöntőjében Krejcíková a 17. helyen kiemelt görög Maria Szakkarit győzte le maratoni csatában, döntő szett 9:7-re.

Az első játszma óriási brékcsatát hozott – a 12 játékból hétszer az adogató veszített -, és végül Krejcíková került előnybe. A második szettben Szakkari 4:0-ra meglépett, és a folytatásban kettős brékelőnyéből egyet ugyan leadott, de végül kiegyenlítette hátrányát.

A harmadik játszmában 1:1 után a görög játékos ismét brékelőnyre tett szert, majd 5:3-as vezetésénél brék-, egyben meccslabdához jutott, amelyet azonban Krejcíková hárított. Ettől lendületbe jött a cseh teniszező, átvette a vezetést, majd fogadóként jutott két gémben is meccslabdákhoz, amelyekből az ötödikkel tudta lezárni a találkozót.

Thiem nem indul Wimbledonban, Murray címet védhet Tokióban

A kétszeres aranyérmes Murray – aki pályafutása negyedik olimpiájára készülhet – a brit szövetség döntése értelmében az egyes mellett …