2026. június 10., szerdaMa Margit napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 355,00 Ft | USD: 307,00 Ft | CHF: 385,00 Ft
2026.06.10. Margit Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 355,00 Ft | USD: 307,00 Ft | CHF: 385,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Legalább három győri szurkolót orvosi ellátásban kellett részesíteni Kisvárdán

Legalább három győri szurkolót orvosi ellátásban kellett részesíteni Kisvárdán

Nadir Benbuali gólját követően néhány percig állt a játék az ETO kisvárdai mérkőzésén, s mint kiderült, egy sérült szurkoló miatt. Őt a gól ünneplése közben sodorták a védőkorláton túlra, s bár fejjel ért földet, gyorsan ellátták, a kisvárdai kórházban pedig ünneplő társai felvették a meccs után, és rendben haza is ért – olvasható a Nemzeti Sport Online-on.

A lap információi szerint a sérült szurkoló máshol helyet foglaló öccse azonnal rohant a lelátó mögött a mentőautóhoz a testvére állapotáról érdeklődni, ám a biztonsági őrök összekeverték azzal a szurkolóval, aki beszaladt a pályára szólni, hogy állítsák le a mérkőzést. Az aggódó és ártatlan testvért emiatt legnagyobb meglepetésére a földre teperte hat rendező, ám végül sikerült tisztáznia magát, és miután megtudta, hogy bátyja rendben van, visszatérhetett a lelátóra.

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/futball/2026/05/18/eto-szurkolok-serulesek-orvosi-ellatas-unneples-kozben-szerencsetlen-eses/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Schäfer András hálószaggató bombagólja kellett Kazahsztán legyőzéséhez

Kedden újabb felkészülési mérkőzést játszott a magyar labdarúgó-válogatott, az ellenfél a Coca-Cola világranglista 110. helyén …