2020. november 26., csütörtökMa Virág napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 361,00 Ft | USD: 303,00 Ft | CHF: 333,00 Ft
2020.11.26. Virág Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 361,00 Ft | USD: 303,00 Ft | CHF: 333,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Középkezdésből lőttek gólt a kazahok a Nemzetek Ligájában – videó

Középkezdésből lőttek gólt a kazahok a Nemzetek Ligájában – videó

Az eddig veretlenül éllovas oroszok korán vezetést szereztek, ám a 24. percben emberelőnybe került török gárda később fordítani tudott. Aztán 3–1 után a vendégek erejéből már csak a szépítésre futotta. A török együttes első sikerét aratta.

A csoport utolsó helyezettje kiesik a C divízióba,

míg az első hely megszerzésének az élvonalba jutáson túl is nagy fontossága van, mivel azzal akár vb-pótselejtezős helyet is lehet szerezni.

A két legjobb olyan csoportgyőztes ugyanis, amely a jövő novemberben záruló vb-selejtezőkön nem végez az automatikus kijutást jelentő első vagy a pótselejtezőt eredményező második helyen, pótselejtezőt játszhat a 2022-es, katari vb-re.

Nemzetek Ligája, B divízió, 3. csoport, 5. forduló:

Törökország–Oroszország 3–2 (2–1)
gól: Karaman (26.), Ünder (32.), Tosun (52. – tizenegyesből), illetve Cserisev (11.), Kuzjajev (57.)
kiállítva: Szemenov (24. – Oroszország)

Mestermű 1986-ból: Diego Maradona zsenialitása 2 percben

[…] A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE! Forrás: https://index.hu/mindekozben/poszt/2020/11/26/mestermu_1986-bol_diego_maradona_zsenialitasa_2_percben/ *Tisztelt Olvasó! Amennyiben …