2021. november 27., szombatMa Virgil napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 326,00 Ft | CHF: 352,00 Ft
2021.11.27. Virgil Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 367,00 Ft | USD: 326,00 Ft | CHF: 352,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Kiütötte ellenfelét a Győr a női kézi BL-ben

Kiütötte ellenfelét a Győr a női kézi BL-ben

A győriek az első perctől kezdve élvezték a játékot, néha talán túlságosan is, mert támadásban meglepően sokat hibáztak eleinte. Ennek ellenére 83-ra elhúztak, és bár a törökök egy hármas gólsorozattal felzárkóztak, ezt követően az egyre jobban védekező ETO 91-es szériát produkált, és lehengerlő játékkal tízgólos különbséget alakított ki.

A második félidő elején csökkent a Kastamonu hátránya (2114), ám a házigazdák egy 41-es sorozattal gyorsan visszaállították a tízgólos előnyt. A törökök a montenegrói Jovanka Radicsevics góljaival ezt követően is igyekeztek tartani magukat, hogy ne szenvedjenek olyan súlyos vereséget, mint a Győr előző ellenfele, a svéd IK Sävehof (41–19).

Végül a meccs sorozatban hat győri találattal és 17 gólos sikerrel ért véget.

Ambros Martín győri vezetőedző több taktikai felállást is kipróbálhatott, csapata így is a várakozásoknak megfelelő magabiztossággal nyert.

Messi végre révbe ért Argentínával, övé az Aranylabda?

Ha Aranylabda, akkor Lionel Messi – az argentin zseninél ugyanis soha senki nem nyerte el többször …