2021. december 2., csütörtökMa Melinda napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 319,00 Ft | CHF: 347,00 Ft
2021.12.02. Melinda Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 362,00 Ft | USD: 319,00 Ft | CHF: 347,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Kiütéses győzelemmel kezdte az olimpiai selejtezőtornát a női hokiválogatott

Kiütéses győzelemmel kezdte az olimpiai selejtezőtornát a női hokiválogatott

Lisa Haley szövetségi kapitány csapata a torna csütörtöki nyitómérkőzésén nagy helyzetekkel indított, ám ahogy a rivális felvette a ritmust és emberelőnybe került, betalált: Sikorska a hátsó palánktól visszapasszolt korongot fonákkal ütötte a kapuba. Huszák gyorsan – ugyancsak emberelőnyben – egyéni akcióból egyenlített. Vitatható góllal a 17. percben már fordított a magyar csapat: Kreisz úgy nyomta a pakkot a gólvonal mögé, hogy előtte hozzáért a lengyel kapus lábvédőjéhez, de végül videózást követően ezt nem ítélte szabálytalannak a játékvezetői kettős. Még ebben a harmadban Jókai-Szilágyi emelt a léc alá.

Magyar gólokkal kezdődött a második harmad, Kreisz tört be zavartalanul a kapu elé, nem hibázott, és így tett Seregély is, majd Baker távolról volt eredményes. És hogy a szünetig essen még egy találat, arról Szamosfalvi gondoskodott.

A záró játékrészben sem volt izgalom, a végjátékban aztán szűk négy perc alatt újabb négy magyar gól született.

[…]

Szép gólokkal sima Liverpool-siker a Goodison Parkban

ANGOL PREMIER LEAGUE14. FORDULÓEVERTON–LIVERPOOL 1–4 (1–2)Liverpool, Goodison Park. Vezette: Paul TierneyEVERTON: Pickford – Coleman, …