2026. augusztus 16., vasárnapMa Ábrahám napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 314,00 Ft | CHF: 386,00 Ft
2026.08.16. Ábrahám Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 314,00 Ft | CHF: 386,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Kiszivárgott Cristiano Ronaldo titkos esküvőjének helyszíne

Kiszivárgott Cristiano Ronaldo titkos esküvőjének helyszíne

Cristiano Ronaldo hamarosan feleségül veheti menyasszonyát, Georgina Rodríguezt azon a szigeten, ahol született és felnőtt. Helyi sajtóértesülések szerint a pár Madeirán mondja ki a boldogító igent – írta meg a The Sun. A sziget fővárosában, Funchalban található székesegyházat jövő szombatra lefoglalták egy nagyszabású esküvőre, a templomban pedig a szertartások hagyományosan délután 3 órakor kezdődnek.

Georgina Rodríguez és Cristiano Ronaldo 2019. november 3-án

Georgina Rodríguez és Cristiano Ronaldo 2019. november 3-án

Fotó: Daniele Venturelli / Getty Images Hungary

A portugál válogatott 41 éves sztárja – aki Funchalban nőtt fel – és 32 éves, spanyol–argentin modell párja állítólag a közeli ötcsillagos Savoy Palace szállodát is lefoglalta az esküvői fogadásra. Egy helyi forrás szerint a hotel vendégeit már tájékoztatták arról, hogy pénteken és szombaton az épület két emelete, valamint több bár is zárva tart majd egy magánrendezvény miatt.

Ronaldo és Georgina 2016-ban ismerkedtek meg, a futballista pedig 2025 augusztusában kérte meg párja kezét. 

A múlt héten a párost Mallorcán fotózták le, amint egy jachtra szálltak, mindketten gyémántgyűrűt viselve. Ronaldo korábban azt mondta, hogy a világbajnokság után szeretnének összeházasodni. 

A csatár korábban Piers Morgannak úgy fogalmazott: „Remélem, a bajnoki trófeával a kezemben érkezhetek meg az esküvőmre.” Ez viszont nem jött össze, hiszen Portugália a későbbi győztes Spanyolországgal szemben búcsúzott a tornától. Ronaldo azt is elmondta, hogy Georgina az egyetlen nő, akivel valóban le akarja élni az életét.

[…]

A teljes cikk megtekintéséhez és tovább olvasásához KATTINTSON IDE!

Forrás:
https://index.hu/sport/futball/2026/08/02/christiano-ronaldo-eskuvo-helyszin-madeira-georgina-rodriguez-funchal/

*Tisztelt Olvasó! Amennyiben a cikk tartalma módosult vagy sértő elemeket tartalmaz, kérjük jelezze számunkra info@net-front.hu e-mail címen!

Lehet, hogy érdekel...

Megmenekülhet a fehérvári futball, már a városban van a Videoton új tulajdonosa

Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere pénteken jelentette be, hogy a pályázaton győztes amerikai-portugál érdekeltségű céggel megszakadtak …