2020. szeptember 23., szerdaMa Tekla napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 338,00 Ft
2020.09.23. Tekla Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 364,00 Ft | USD: 311,00 Ft | CHF: 338,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Magyar labdarúgás / Kétgólos hátrányból fordítva nyert a DEAC az ETO ellen

Kétgólos hátrányból fordítva nyert a DEAC az ETO ellen

PERCRŐL PERCRE

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek, a második félidőben kétgólos hátrányból fordított a DEAC. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+3. perc: A vendégek vezetőedzője, Király József kapott sárga lapot reklamálásért.

90+1. perc: Négy perc a hosszabbítás.

90. perc: Burai iramodott meg a jobb oldalon egy kontrával, Vári utolsó emberként lerántotta. A játékvezető ismét felmutatta a piros lapot.

88. perc: Az utolsó csere a mérkőzésen, Takács helyett Soltész a pályán.

87. perc: Sipőcz érkezik a fiatal Kerkezt váltva.

86. perc: Berki cselezte be magát a büntetőterületen belülre, megpattanó lövésébe Priskin tette bele a lábát, Acsádi kapus elképesztő bravúrt bemutatva fogta meg a labdát.

84. perc: Berki kapott sárga lapot reklamálásért.

79. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Urbin Péter harcolt meg egy bepasszolt labdáért a tizenhatoson belül, földön fekve készítette le Nagy Krisztiánnak, aki tíz méterről jobbal kilőtte a jobb alsó sarkot 3-2.

77. perc: Takács újfent tesztelt a kapufa szilárdságát, elemi erejű bombája a keresztlécen csattant.

71. perc: Vaskebának ez volt a második sárga lapja, így a játékvezető kiállította.

71. perc: GÓÓÓÓL! Rezes készítette elő Takácsnak lövésre a tizenhatoson belül, akinek lövését kézzel blokkolta Vaskeba, a játékvezető a tizenegyes pontra mutat. A büntetőt Takács Péter a bal alsóba gurította 2-2

68. perc: Második cserelehetőségét is kihasználja a Győr, Berki István érkezik a pályára Bagi István helyett.

66. perc: Vaskeba vágta fel Spitzmüllert, sárga lapos figyelmeztetést kapott érte.

63. perc: Takács Péter szabálytalankodott a félpályánál, sárga lap a jutalma.

60. perc: Balogh Pál is cserére szánja el magát, Damásdi Alexet Rezes László váltotta.

56. perc: Az első vendégcsere: Vankó Imre helyett Szimcso Viktor érkezik.

50. perc: Damásdi kapott jó passzt a bal oldalon, befelé cselezett, majd jobbal a bal alsó sarkot célozta meg, Gudel-Takács azonban szögletre mentett.

47. perc: GÓÓÓÓL!  Sándor Tamás iramodott meg a jobb oldalon, majd laposan adott középre, Urbin Péter 15 méterről kiválóan helyezett a jobb alsó sarokba 1–2.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

Véget ért az első játékrész, kétgólos győri előnnyel vonulhatnak öltözőbe a csapatok.

45+2. perc: Balogh Krisztián éles szögből elvégzett jobb oldali szabadrúgását Gundel-Takács ütötte ki.

45+1. perc: Két percet hosszabbít a játékvezető.

41. perc: Takács Péter találta el nagy erővel a keresztlécet 20 méterről, majd a kipattanó labdára Gundel-Takács és Urbin harcolt, utóbbi sárga lapot érően szabálytalankodott.

37. perc: Sigért kell sérülés miatt lecserélni, Nagy Krisztián érkezik helyére.

35. perc: GÓÓÓÓL. Eredményes kontrát vezetett az ETO, Priskin passzából Májer Milán talált be jobb lábbal a bal alsó sarokba 12 méterről, 0–2

32. perc: Vankó harminc méteres szabadrúgását Acsádi fogta magabiztosan.

Mintegy negyven szurkoló kísérte el a győri csapatot, eddig ők lehetnek boldogabbak, hiszen csapatuk vezet fél óra játék után.

29. perc: Májer szabadrúgása után Lipták fejelt pontosan Acsádi kezébe.

24. perc: Egészségügyi szünetet rendelt a játékvezető.

16. perc: GÓÓÓL. Kerkez tört be a tizenhatoson belül, ahol Sándor Tamás szabálytalankodott vele szemben. A megítélt tizenegyest Priskin Tamás a bal felső sarokba lőtte. 0–1

10. perc: Vankó jobboldali beadása után sikerült tisztázni a DEAC védelemnek.

1.perc: Elkezdődött a találkozó.