2021. március 3., szerdaMa Kornélia napja van. Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 303,00 Ft | CHF: 329,00 Ft
2021.03.03. Kornélia Nappali nézet Éjszakai nézet EUR: 363,00 Ft | USD: 303,00 Ft | CHF: 329,00 Ft
Kezdőlap / Sport / Magyar labdarúgás / Két gól esett öt perc alatt, pontot szerzett a Dorog Győrben

Két gól esett öt perc alatt, pontot szerzett a Dorog Győrben

LABDARÚGÓ NB II
24. FORDULÓ

ETO FC GYŐR–DOROGI FC 1–1 (1–1)

Győr, ETO Park, zárt kapuk mögött. Vezeti: Kovács Imre (Máyer Gábor, Rózsa Dávid)
WKW ETO FC Győr: Gundel-Takács – Kovács K., Lipták, Temesvári, Fejes – Sipőcz (Erdei 46.), Bagi, Kiss M. (Horváth O. 65.) – Berki (Egerszegi 65.), Priskin, Májer (Vitális 76.). Vezetőedző: Csató Sándor.
Dorogi FC: Borsos – Kárász, Dlusztus, Belényesi, Papp – Mészáros, Ryashko, Tóth B. – Zuigéber (Nyíri 89.), Szabó L. (Beliczky 88.), Kanalos (Girsik 79.). Vezetőedző: Antal Gábor.

Gólszerző: Fejes (27.), ill. Kanalos (22.)

ÖSSZEFOGLALÓ

Óvatosan kezdték a csapatok a mérkőzést, a kapuk jó ideig nem forogtak veszélyben. Aztán kicsit a semmiből vezetést szerzett a Dorog: Kanalos pazar lövéssel vette be Gundel-Takács kapuját a 22. percben. Az ETO azonban gyorsan válaszolni tudott: öt perccel később Kiss M. szöglete után Fejes érkezett a hosszún, és senkitől sem zavartatva a kapuba fejelt. Az első félidő második felében sorra dolgozták ki a helyzeteket a csapatok, de a két kapus, Borsos és Gundel-Takács is állta a sarat.

A szünetben csak az ETO cserélt, a dorogiaknál egészen 79. percig a kezdőcsapat volt a pályán. A második félidő az elsőhöz hasonlóan kezdődött, az első helyzetig tíz percet kellett várni. Komolyabb helyzetből a vendégek alakítottak ki többet a második félidőben. Kanalos lövését védte Gundel-Takács, Mészáros próbálkozásánál viszont már verve volt a győri kapus, ám a dorogi játékos nem talált a kapuba. Zuigéber szabadrúgásának ismét jól avatkozott közbe Gundel-Takács, a kipattanóból Dlusztus kapu fölé lőtt. A hazaiaknak a rendes játékidő vége előtt még adódott egy helyzete, de az kimaradt, így az első félidő felénél esett két gól döntötte el a mérkőzés eredményét: a Dorog 1 ponttal távothat Győrből.

PERCRŐL PERCRE

90+3. perc: ETO-szabadrúgás jobbról, az oldalvonal mellől. Vitális ívelése túl magas, helyzet ebből már nem alakul ki. Vége a mérkőzésnek, köszönjük a figyelmet!

90+1. perc: Három perc a ráadás.

89. perc: Nyíri jön Zuigéber helyére.

88. perc: Ryashko kap sárgát egy lerántás miatt.

88. perc: Beliczky érkezik Szabó L. helyére a vendégeknél.

86. perc: Bagi beadásába egy dorogi védő fejel bele, így Borsos le tudja húzni azt Priskin elől.

79. perc: Csere a Dorognál: Kanalos helyett Girsik a pályán.

76. perc: Kanalos szabadrúgása Priskinről pattan a kapu fölé, szögletet rúghatnak a vendégek. Zuigéber lapos szögletét kirúgják a győri védők. Májer helyére Vitális érkezik az ETO-ban.

70. perc: Zuigéber nagy erővel rúgja kapura a szabadrúgást 19 méterről, Gundel-Takács védése után a kipattanót Dlusztus a kapu fölé lövi.

65. perc: Kettős csere az ETO-nál: Kiss M. helyére Horváth Olivér, Berki helyére pedig Egerszegi érkezik.

64. perc: A mérkőzés első sárga lapját Kanalos kapja.

63. perc: Kanalos passza után Mészáros kerül helyzetbe, éles szögből elpöcköli a labdát Gundel-Takács mellett, és a kapu mellett is.

61. perc: Zuigéber esik el a tizenhatos vonalánál, a játékvezető nem lát okot, hogy a sípjába fújjon.

55. perc: Kanalos lő jobbról, 10 méterről: Gundel-Takács véd.

52. perc: Szabó L. esik el a tizenhatoson belül. Kovács I. sípja néma marad.

46. perc: Folytatódik mérkőzés.

46. perc: Sipőcz helyére Erdei érkezett az ETO csapatába.

45. perc: Vége az első félidőnek.

38. perc: Kanalos, az első gól szerzője próbálkozik ismét kapura lőni, most kicsit messzebbről. A megpattanó lövését Gundel-Takács védi.

37. perc: Májer távolról próbálkozik, a lövése elmegy a kapu mellett.

34. perc: Szabadrúgásból 20 méterről kapura tekeri a labdát Kiss Máté, Borsos eléri, és ha másodjára is, de megfogja a labdát.

33. perc: Zuigéber íveli a kapu elé a szabadrúgást jobbról, a védők tisztáznak.

27. perc: Egyenlít az ETO. 1–1. Kiss M. baloldali szöglete után a hosszún tisztán érkező Fejes fejel a kapuba.

22. perc: Vezet a Dorog Kanalos góljával. 0–1. A dorogi játékos balról, a tizenhatos vonaláról rúg nagy gólt a hosszú felsőbe.

20. perc: Némi kavarodás alakul ki egy dorogi szöglet után az ETO kapuja előtt, Kovács K. végül fel tud szabadítani.

16. perc: Berki viszi a labdát a tizenhatoson belülre, ám mielőtt lőni vagy passzolni tudna, a dorogi védők az ötös előterében szerelik.

15. perc: Sipőcz lapos lövéssel próbálkozik, Borsos véd.

10. perc: Májert kell ápolni, miután a dorogi térfélen szabálytalankodtak vele szemben. Kiss M. szabadrúgása Borsosé, aki utána Priskinnel ütközik – kifelé jár a rúgás.

6. perc: Szabó L. beadása Májerről pattan szögletre.

5. perc: Sipőcz beadását a védők szögletre tisztázzák.

1. perc: Fehérben az ETO, piros-feketében a Dorog. A mérkőzést a hazai csapat kezdi.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Megtudjuk, hogy mire megy az ETO FC Győr a tavaszt jól, pontosabban két bajnoki győzelemmel kezdő Dorog ellen.

Alonso ezzel az autóval tér vissza a Formula–1-be – fotók!

Kedden a Mercedes után az Alpine is bemutatta versenyautóját a 2021-es Formula–1-es idényre. Mint ismert, …